
Відбулося засідання українсько-угорської Міжурядової комісії з питань трансграничної і прикордонної співпраці. На засіданні йшлося про вдосконалення ситуації на українсько-угорському кордоні, зокрема, про впровадження загального прикордонно-митного контролю, уникнення черг на пунктах пропуску, розвиток інфраструктури трансєвропейського трансграничного коридору і пунктів пропуску українсько=угорського кордону, а також про перспективи співпраці Закарпаття і Саболч-Сатмар-Березької області. За підсумками засідання сторонни підписали відповідний протокол. «Мета української сторони – вирішити конкретні питання на міжурядовій комісії. Одне з них – зменшення черг на українсько-угорському кордоні», – відзначив перший заступник міністра економіки України. За його словами, українці бачать вихід в комплексних діях, для цього слід підписати відповідну міждержавну угоду. Никто не оставлял комментариев
Оставлять комментарии могут только
зарегистрированые пользователи.