В портах побудують контейнерні термінали

Опубликовано: 1.04.2007 00:00
Мінтрансзв’язку України має намір ініціювати будівництво в Іллічівському і Південному морських торгових портах контейнерні термінали із залученням засобів стратегічних інвесторів.

Метою проекту є посилення спеціалізації портів у напрямі перевалювання контейнерних вантажів.

«Якщо ми будемо активно, серйозно працювати, через три-чотири роки в українських портах можна буде перевалювати до 4-5 млн контейнерів», – заявив міністр транспорту і зв’язку України Микола Рудьковський.

За інформацією міністра, на сьогодні завершена підготовка для представлення уряду відповідних схем розвитку Іллічівського і Південного портів. Після затвердження документів на рівні Кабміну міністерство має намір приступити до переговорів з потенційними інвесторами.
В начало раздела

Комментарии

Никто не оставлял комментариев

Оставлять комментарии могут только
зарегистрированые пользователи.

Вход на сайт     Регистрация