№5-6(47-48) сентябрь 2012
ЛКЦ
поиск
с до от до
Ближайшие события

III-й ежегодный Logistics Innovation Forum 2013

6 февраля 2013 года в конференц-зале гостиницы «Русь» (Киев, ул. Госпитальная, 4) состоится форум «Инновационные решения и технологии эффективного управления логистикой и складом. Минимизация затрат и эффективность».

подробнее

Всеукраинский День Логиста - неиссякаемый источник ответов и решений (30 ноября)

Бесплатный практикум по оптимизации управления складом на примере существующего проекта.

Семинар «Фрахтовые операции в деятельности транспортно-экспедиторских организаций»

І Международная конференция "Логистика & Архитектура цепей поставок"

Автоэкспедиция

Компанія ФМ Ложістік отримала сертифікат "Авторизований Економічний Оператор"

Опубликовано: 20.03.2012 23:17

На початку лютого 2012 року компанія ФМ Ложістік отримала сертифікат Авторизованого Економічного Оператора (AEO) в його найбільш повній версії: AEO Full – Оптимізація для Клієнтів / Охорона та Безпека.

Ерік Декруа, Генеральний директор у Франції твердо вірить, що ФМ Ложістік заслуговує визнання як митний та ліцензійний партнер. Цей сертифікат також гарантує клієнтам високий рівень безпеки продукції та міжнародних логістичних потоків. У результаті, ФМ Франція зберігає свою позицію та реалізує свою стратегію як гравець глобальних Ланцюгів Поставок.

ПроФМ Ложістік Корпорейт:

Міжнародний логістичний підрядник, ФМ Ложістік управляє і надає повний цикл складських та логістичних послуг, від пакування до дистрибуції. ФМ Ложістік пропонує оптимізацію глобальних Ланцюгів Поставок для промислових підприємств та роздрібних торговців.

ФМ Ложістік – це компанія зі 14,000 працівників та загальним об’ємом продажів у 744 мільйонів євро. Цей оборот розподіляється між складською діяльністю (58%), транспортуванням (27%), пакуванням, після виробничим обслуговуванням (13%) та митним оформленням/управлінням ланцюгами  поставок (2%).
ФМ також є власником понад 2,300,000 м2 складських площ, збирає 900 мільйонів пакунків та 200 мільйонів споживчих одиниць, а також  здійснює 1,300,000 поставок щороку.

Клієнтами ФМ Ложістік є компанії харчової промисловості, сектору особистої гігієни та товарів по догляду, здоров’я, хай-тек, компанії споживчих товарів та гіганти роздрібної торгівлі.

ФМ Ложістік це також високопродуктивна інжинірингова діяльність, представлена NG Concept, спеціалістами в області дизайну та конструкції будівель, а також ФM2i, наше дочірнє підприємство, що спеціалізується на створенні та впровадженні інноваційних логістичних рішень для оптимізації ланцюгів поставок та операцій їх управління між компаніями та дистриб’юторами.

Комментарии

Никто не оставлял комментариев

Оставлять комментарии могут только
зарегистрированые пользователи.

Вход на сайт     Регистрация